BİZ KİMİZ

SOYLU METAL Geri Dönüşüm
Sn.Kamiran SOYLU tarafından 1985 yılında kurulmuştur.SOYLU METAL konusunda uzmanlaşmış, geri dönüşüm konusunda öncü şirketlerden biridir. Terminalimizde stoklanan hurda daha sonra araçlarla yüklenerek nakliyesi yapılmaktadır.Firmamız hurda ve metal işinde 35 yılı aşkın sürede tecrübe soncu ortaya çıkmış olup geri kazanım çözumleri ortaya getirmistir. Demir - Çelik Sanayii çözüm ortağı ve tedarikcisi olma yoluda emin adımlarla devam eden SOYLU METAL Geri Dönüşüm atık teminini tamamlamıştır.

Misyonumuz,
Müsteri beklenti ve ihtiyaçlarına bağlı kalarak,her zaman müsteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak.Talepleri zamanında yerine getirmektir.

Vizyonumuz;
Sektöründe, yurt içinde teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum saglayan, degişimi ynlendiren, kullanıcı ve calışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan birinci derecede tercih ettigi, sektöründe öncü ve guvenilir bir kuruluş olmaktir . Profesyonel hizmet anlayışı, deneyimi ve gücü ile SOYLU METAL Geri Dönüşüm sektörün öncü firmalardan biri oldugunu kanitlar nitelikte adımlar atmaya devam etmektedir.

Faaliyetlerimiz;
Firmamız 1985 yılından bugüne kadar 30 yıllık tecrübesiyle hurda geri dönüşüm sektöründe, kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Çalışmalarını profesyonel ekip ile yürüten Soylu MetaL Geri Dönüşüm, Son sistem araçlar, güvenli teçhizatlar ve yıllık 50,000 ton hurda işleme kapasitesine sahiptir.

Kalite Politikası;
Hurda ve bütün geri dönüşüm sektörlerinde kaliteli bir yönetim yapısının hazırlanması , uygulanması, korunması ve sosyal sorumlulukların gereğini sağlamaktır .